vyberte si z našej ponuky služieb

VODA
PLYN
KÚRENIE
KANALIZÁCIA
REKUPERÁCIA

Kúpelne a sanita

3e70043129b2408c80ab9a352b690bb6.jpeg

Rozhodli ste sa pre rekonštrukciu kúpelne alebo chcete iba spraviť miesto na práčku alebo vymeniť vaňu za sprchový kút? Zdá sa Vám to možno jednoduché, ale určite si pri prestavbe kúpelne dajte poradiť od odborníkov.

Najmenej pracné riešenie je ponechanie stien, zmena obkladov a výmena sanity. Takáto rekonštrukcia trvá približne dva až tri dni a je najlacnejšia pri kúpe bežných materiálov. Nemusí však vyhovovať všetkým Vašim potrebám.

Ak sa rozhodnete pre výmenu celého jadra kúpelne v panelákovom byte, čaká Vás aj výmena rozvodov a zhotovenie nových omietok a obkladov. Ide síce o drahšie riešnie, no kúpelňa bude naozaj nová a pomer ceny a úžitku je tu najlepší.

Rozhodli ste sa zväčšiť si kúpelňu a tým pádom zmeniť dispozičné riešenie? Umiestniť priečky inak a pridať potrebné zariadenia si vyžaduje odborne spracovaný projekt a niekedy aj stavebné povolenie alebo ohlásenie stavby. Výsledkom je ale kúpelňa presne podľa Vašich predstáv a ideálov.

Naša spoločnosť v tomto smere dlhodobo spolupracuje so spoločnosťami JIKA, GEBERIT a HANSGROHE.

Rozumné vykurovanie

Rozumné Vykurovanie je jednotka na trhu v oblasti vykurovania a energetiky. Lacné, ale kvalitné služby potvrdené v stovkách spokojných zákazníkov.

čítať viac