vyberte si z našej ponuky služieb

VODA
PLYN
KÚRENIE
KANALIZÁCIA
REKUPERÁCIA

Podlahové kúrenie

Vyberte si to najlepšie pre svoju stavbu, vyberte si nás.

Rozhodli ste sa pre podlahové kúrenie do svojho domu? Správna voľba. Podlahové kúrenie si vyberá stále viac a viac zákazníkov namiesto klasického radiátorového vykurovania. Ide totiž o moderný vykurovací systém, ktorý so sebou prínaša hneď niekoľko výhod:

- energeticky a ekonomicky úsporná prevádzka,
- zabudovanie v podlahe, ktoré nemá rušivý efekt v interiéri,
- rovnomerné šírenie tepla do celého priestoru,
- pozitívny vplyv na zdravie.

Podlahové vykurovanie je založené na nízkoteplotnom systéme, kde je médiom voda, ktorá je zohrievaná na max. 45 °C. Nakoľko pri klasických radiátoroch sa voda zohrieva až na 70 °C. Aj keď má voda nižšiu teplotu ako v radiátoroch, dokáže vytvoriť požadovanú teplotnú pohodu.

Obstarávacie náklady podlahového vykurovania sú síce o niečo vyššie, ale zaručujú reálnu cenovú úsporu minimálne 40%. Pokiaľ sa rozhodnete využiť alternatívne zdroje tepla, ako sú napr. solárne zostavy, Vaše úspory budú narastať.

Dôležité je správne si vybrať a preto sme tu my!

Opravovať zle nainštalované podlahové kúrenie nie je vôbec jednoduchá záležitosť, preto sa naša spoločnosť pri jej inštalácii zameriava na každý detail a kvalitu spracovania. Je potrebné venovať zvýšenú pozornosť výberu podlahového kúrenia - či už to bude teplovodné alebo elektrické. A nie len to. Vybrali ste si už podlahovú krytinu do svojej stavby? Aká podlahová krytina je najvhodnejšia pre podlahové kúrenie? Počuli ste už o spojení podlahového a stenového kúrenia?

Sme pripravení Vám na všetky otázky odpovedať a odporúčiť Vám tie najlepšie riešenia pre Vašu stavbu.

Kontaktujte nás.

Rozumné vykurovanie

Rozumné Vykurovanie je jednotka na trhu v oblasti vykurovania a energetiky. Lacné, ale kvalitné služby potvrdené v stovkách spokojných zákazníkov.

čítať viac